Rekrutacja:

 
5
LINK do rekrutacji
 
6
LINK do rekrutacji
 

 

Kontakt

Europejskie Centrum
Edukacyjno-Szkoleniowe "Vademecum”

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

tel. 77 409 04 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy >

Social Media

f  i  yt

Dla branży dziennikarskiej

 


 

 

Oferta kształcenia dla branży dziennikarskiej

 

Konsumenci rynku medialnego tracą obecnie w coraz większym stopniu zaufanie do mediów.
Na dziennikarzach leży wielka odpowiedzialność za przekaz, jaki kierują do odbiorców, dlatego w pracy zawsze powinni kierować się etyka dziennikarską.
Dziennikarz w XXI wieku to osoba, która stoi przed wieloma wyzwaniami jakie niesie za sobą wszechstronny rozwój nowoczesnych technologii informacyjnych. Rola dziennikarza ulega ciągłym przeobrażeniom. Jest to spowodowane popularyzacją tzw. „nowych mediów” w szczególności rozwojem Internetu.
Istotne jest zatem kształcenie kadr dla potrzeb branży dziennikarskiej na poziomie studiów licencjackich, magisterskich czy tez podyplomowych.

 

 

STUDIA LICENCJACKIE W INSTYTUCIE MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA

 

Studia Licencjackie Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa prowadzone są w Instytucie Mediów i Dziennikarstwa w specjalnościach: Etyka w komunikacji medialnej, Etyka społeczna i zawodowa, Dziennikarstwo i komunikacja medialna. Studia te prowadzone są w formie 3 letnich studiów licencjackich oraz studiów ze specjalnym programem dla posiadających maturę Absolwentów szkół policealnych o kierunkach artystycznych lub kierunkach pokrewnych (realizowane jako indywidualny tok studiów).

 

 

Podyplomowe studia z ETYKI MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA

STUDIA PODYPLOMOWE Z ETYKI MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA

 

Podyplomowe studia z ETYKI MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA są odpowiedzią rynku edukacyjnego na potrzebę informacji. WSTH oferuje te studia na kierunkach: MEDIOZNAWSTWO I ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ, DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA MEDIALNA. Studenci w czasie trwania studiów zdobędą wiedzę w zakresie: kształtowania wizerunku firmy, zdobywania informacji, zarządzania informacją, warsztatu pracy dziennikarskiej, procesów medialnych, komunikacji społecznej.
Studia te szczególnie poecamy:

  • pracownikom branży medialnej
  • specjalistom w dziedzinie PR
  • rzecznikom prasowym
  • dziennikarzom
  • pracownikom organizacji pozarządowych

Aktualności

Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum została wyłoniona w drodze konkursu do realizacji bezpłatnego projektu grantowego dla nauczycieli pn. „Cyfrowe VADEMECUM nauczyciela w opolskich i dolnośląskich szkołach” w ramach projektu „Lekcja:Enter.

 

Projekt ten będzie realizowany na terenie województw: opolskiego i dolnośląskiego w terminie
od 1 września 2020 do 28 lutego 2022.

 

Więcej informacji na temat projektu

 

www.lekcjaenter.vademecum.nysa.pl

 

 

Atuty ECES Vademecum

Prestiż instytucji szkoleniowej – wysoko notowana przez: jednostki samorządu terytorialnego, instytucje edukacyjne, odbiorców oferty edukacyjnej, wykładowców, partnerów  Więcej

Opinie uczestników studiów:

"Polecam w 100% szkole, szczególnie studia podyplomowe - wykwalifikowana kadra, zajęcia maksymalnie praktyczne:)Oczywiście miłe Panie w dziekanacie i zawsze pomocne;)"

Opinie uczestników kursów:

„Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Jasny i prosty sposób przekazu oraz niezwykłe zaangażowanie prowadzącego.”

Wyróżnienia

     edukacji logo 2020 200  akredytacja KO 

                    Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna

Punkt konsultacyjny w Nysie

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...