Rekrutacja:

 
W związku z Tygodniem Promocji Rekrutacyjnych wydłużamy godziny pracy. W dniach 07.06-11.06.2021 r. zapraszamy w godzinach 8.00-18.00.
 
 
AWSB

Kontakt

Europejskie Centrum
Edukacyjno-Szkoleniowe "Vademecum”

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

tel. 77 409 04 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy >

Social Media

f  i  yt

Dla branży dziennikarskiej

 


 

 

Oferta kształcenia dla branży dziennikarskiej

 

Konsumenci rynku medialnego tracą obecnie w coraz większym stopniu zaufanie do mediów.
Na dziennikarzach leży wielka odpowiedzialność za przekaz, jaki kierują do odbiorców, dlatego w pracy zawsze powinni kierować się etyka dziennikarską.
Dziennikarz w XXI wieku to osoba, która stoi przed wieloma wyzwaniami jakie niesie za sobą wszechstronny rozwój nowoczesnych technologii informacyjnych. Rola dziennikarza ulega ciągłym przeobrażeniom. Jest to spowodowane popularyzacją tzw. „nowych mediów” w szczególności rozwojem Internetu.
Istotne jest zatem kształcenie kadr dla potrzeb branży dziennikarskiej na poziomie studiów licencjackich, magisterskich czy tez podyplomowych.

 

 

STUDIA LICENCJACKIE W INSTYTUCIE MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA

 

Studia Licencjackie Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa prowadzone są w Instytucie Mediów i Dziennikarstwa w specjalnościach: Etyka w komunikacji medialnej, Etyka społeczna i zawodowa, Dziennikarstwo i komunikacja medialna. Studia te prowadzone są w formie 3 letnich studiów licencjackich oraz studiów ze specjalnym programem dla posiadających maturę Absolwentów szkół policealnych o kierunkach artystycznych lub kierunkach pokrewnych (realizowane jako indywidualny tok studiów).

 

 

Podyplomowe studia z ETYKI MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA

STUDIA PODYPLOMOWE Z ETYKI MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA

 

Podyplomowe studia z ETYKI MEDIÓW I DZIENNIKARSTWA są odpowiedzią rynku edukacyjnego na potrzebę informacji. WSTH oferuje te studia na kierunkach: MEDIOZNAWSTWO I ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ, DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA MEDIALNA. Studenci w czasie trwania studiów zdobędą wiedzę w zakresie: kształtowania wizerunku firmy, zdobywania informacji, zarządzania informacją, warsztatu pracy dziennikarskiej, procesów medialnych, komunikacji społecznej.
Studia te szczególnie poecamy:

  • pracownikom branży medialnej
  • specjalistom w dziedzinie PR
  • rzecznikom prasowym
  • dziennikarzom
  • pracownikom organizacji pozarządowych

Nowy partner ECES Vademecum

Nowy partner ECES Vademecum – Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej  jedna z najlepszych uczelni w Polsce już w Nysie.

Miło mi poinformować Państwa, iż do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum dołączyła jedna z najlepszych uczelni w Polsce Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej. Akademia WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 3 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogiki oraz nauki  o bezpieczeństwie. Więcej

Bezpłatne szkolenia AWSB

Zapraszamy Państwa na Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB – naszego nowego partnera zorganizowany w formule online w dniach 12-18 czerwca 2021 r. Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Szkolenia prowadzone są w formie webinariów i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy ekspertów Akademii WSB.  Więcej

Opinie uczestników studiów:

"Polecam, gorąco i z całego serca. Nie ma drugiej takiej uczelni w Polsce. Najlepsza kadra, najlepsi studenci oraz najlepsza atmosfera. W tym miejscu każdy znajdzie kierunek dla siebie i nie będzie żałował podjętej decyzji"

Opinie uczestników kursów:

"Uczelnia godna polecenia. Zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę nauczycielską. Dzięki tej szkole mogę łączyć naukę z życiem prywatnym oraz zawodowym"

Wyróżnienia

     edukacji-2021-logo-400  akredytacja KO 

                    Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna

Punkt konsultacyjny w Nysie

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...