Kontakt

Europejskie Centrum
Edukacyjno-Szkoleniowe "Vademecum”

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

tel. 77 409 04 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy >

Social Media

f  i  yt

Dla branży medycznej

 


 

 

OFERTA KSZTAŁCENIA DLA BRANŻY MEDYCZNEJ

 

Jak wynika z najnowszego artykułu Poradnika Pracownika oprócz zawodów takich jak Specjalista z branży IT, Broker Informacji, Traffic Manager, Weterynarz czy Dietetyk - potrzebni będą Terapeuci, Opiekunowie Medyczni i inni pracownicy usług medycznych. W Instytucie Promocji Zdrowia WSTH pk. Nysa, znajdziesz studia licencjackie magisterskie i podyplomowe w zakresie promocji zdrowia. W Szkole Policealnej Vademecum czekają na wszystkich chętnych kierunki medyczne, kierunki związane z opieką społeczną, kwalifikacyjne kursy zawodowe i zwykłe kursy zawodowe - wszystkie poświęcone zwodom medycznym. Jesteśmy nowoczesną, przyjazną studentom uczelnią przygotowaną w pełni do pracy zdalnej. Nowoczesne studio nagrań, bezdotykowe automaty do dezynfekcji rąk a przede wszystkim duże sale gdzie można zachować wymagane odstępy i reżim sanitarny są gwarantem bezpieczeństwa.

 

 

STUDIA LICENCJACKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

Studia Licencjackie Wyższej Szkoły teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa prowadzone są w Instytucie Promocji Zdrowia w specjalności: Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego, Promocja zdrowia i urody. Studia te prowadzone są w formie 3 letnich studiów licencjackich oraz studiów ze specjalnym programem dla posiadających maturę Absolwentów szkół policealnych o profilu medycznym (realizowane jako indywidualny tok studiów).

 

 

Promocja zdrowia i opiekun osoby starszej

STUDIA MAGISTERSKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

W dniu 25 czerwca 2007 roku Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa W Katowicach oraz Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej podpisały umowę o współpracy w zakresie uzupełniających studiów magisterskich. Dzięki zastosowaniu łączy światłowodowych, które połączyły siedzibę główną GWSH w Katowicach z Nysą zajęcia odbywają się w Nysie w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w bardzo dobrze wyposażonych salach dydaktycznych.
Studia magisterskie realizowane są w Nysie na kierunku Zarządzanie w specjalnościach: Zarządzanie w ochronie zdrowia, Marketingowe zarządzanie jednostkami służby zdrowia, Zarządzanie zasobami ludzkimi w jednostkach służby zdrowia.

 

 

KURSY ZAWODOWE MEDYCZNE

 

Kształcimy Pracowników Przyszłości wyposażając ich w niezbędne kwalifikacje stąd jedną z form kształcenia są medyczne kursy zawodowe. Kursy zawodowe to propozycja dla tych, którzy chcą się szybko przekwalifikować i zostać specjalistą w interesującej ich dziedzinie. Kursy medyczne Vademecum te to duża dawka wiedzy praktycznej przekazanej w przystępny sposób przez wykładowców – specjalistów w tej dziedzinie. Kursanci mogą wybierać w bogatej ofercie kursów. Są to: Język angielski/niemiecki dla osób pracujących w zawodach medyczno-opiekuńczych, Kurs masażu medycznego, Kurs masażu relaksacyjnego, Kurs masażu sportowego, Kurs - Opiekun osób niepełnosprawnych i chorych, Kurs - Opiekun osób starszych, Kurs - Opiekun w domu pomocy społecznej, Kurs - Podstawy żywienia osób chorych, Kurs - Podstawy żywienia osób w starszym wieku, Kurs - Rejestratorka Medyczna. Kursy są prowadzone w wygodnej formule: zdalnie w czasie rzeczywistym prowadzone przez wykładowcę w profesjonalnych studiach nagrań, gdzie wykorzystują oni do zajęć platformy edukacyjne wykorzystując nowoczesne metody nauczania. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalną kadrę praktyków

Nowy partner ECES Vademecum

Nowy partner ECES Vademecum – Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej  jedna z najlepszych uczelni w Polsce już w Nysie.

Miło mi poinformować Państwa, iż do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum dołączyła jedna z najlepszych uczelni w Polsce Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej. Akademia WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 3 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogiki oraz nauki  o bezpieczeństwie. Więcej

Bezpłatne szkolenia Vademecum

ECES Vademecum w dniach od 18-09-2021 do 25-09-2021 zorganizowało Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Vademecum. Inicjatywa ta powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Wśród tematów szkoleń znalazły się tematy, które spotkały się z dużym zainteresowaniem nauczycieli, a także tematy poświęcone rozwojowi osobistemu, marketingowi, ekonomii, zdrowiu czy tez urodzie.

 

Szkolenia TBS spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem odbiorców. Ilość osób biorących udział w szkoleniach w większości szkoleń przekraczała 100 osób. Szkolenia prowadzone były on-line w formie webinariów i opierały się na praktycznej wiedzy ekspertów-wykładowców ECES Vademecum. Więcej

Opinie uczestników studiów:

„Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Jasny i prosty sposób przekazu oraz niezwykłe zaangażowanie prowadzącego.”

Opinie uczestników kursów:

"Polecam, gorąco i z całego serca. Nie ma drugiej takiej uczelni w Polsce. Najlepsza kadra, najlepsi studenci oraz najlepsza atmosfera. W tym miejscu każdy znajdzie kierunek dla siebie i nie będzie żałował podjętej decyzji"

Wyróżnienia

     edukacji-2021-logo-400  akredytacja KO 

                    Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna

Punkt konsultacyjny w Nysie

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...