Rekrutacja:

 
5
LINK do rekrutacji
 
6
LINK do rekrutacji
 

 

Kontakt

Europejskie Centrum
Edukacyjno-Szkoleniowe "Vademecum”

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

tel. 77 409 04 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy >

Social Media

f  i  yt

Dla branży turystycznej

 


 

 

Oferta kształcenia dla branży turystycznej

 

Przedsiębiorstwo turystyczne to przedsiębiorstwo usługowe w którym czynnik ludzki pełni rolę wyjątkową. Pracownicy firm turystycznych wnoszą do firmy swoją wiedzę, kompetencje, umiejętności, własne systemy wartości. Niezmiernie istotne jest zatem odpowiednie przygotowanie tych kadr dla potrzeb obsługi ruchu turystycznego, aby mogli oni świadczyć usług najwyższej jakości. System kształcenia jest dość rozbudowany zarówno w zakresie oferowanych kierunków, jak i specjalności. Olbrzymie znaczenie w tym systemie ma kształcenie na poziomie szkolnictwa wyższego, w postaci studiów licencjackich, magisterskich czy podyplomowych ale także na poziomie szkolnictwa policealnego w formie kwalifikacyjnych kursów zawodowych jak chociażby Technik turystyki na obszarach wiejskich. Dopełnieniem tej oferty są kursy zawodowe kształcące w zawodach:

  • Pilot wycieczek
  • Wychowawca wypoczynku
  • Kierownik wypoczynku
  • Kierownik wycieczek szkolnych
  • Przewodnik turystyczny

 

 

STUDIA LICENCJACKIE Z TURYSTYKI ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ

 

Studia Licencjackie Wyższej Szkoły teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa prowadzone są w Instytucie Turystyki w specjalnościach: Turystyka śródziemnomorska oraz Turystyka śródziemnomorska z elementami turystyki uzdrowiskowej i SPA. Studia te prowadzone są w formie 3 letnich studiów licencjackich oraz studia ze specjalnym programem dla posiadających maturę Absolwentów szkół policealnych turystycznych i hotelarskich (realizowane jako indywidualny tok studiów).

 

 

Oferta kształcenia turystyka i rekreacja

STUDIA MAGISTERSKIE Z TURYSTYKI I REKREACJI

 

W dniu 25 czerwca 2007 roku Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa W Katowicach oraz Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej podpisały umowę o współpracy w zakresie uzupełniających studiów magisterskich. Dzięki zastosowaniu łączy światłowodowych, które połączyły siedzibę główną GWSH w Katowicach z Nysą zajęcia odbywają się w Nysie w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w bardzo dobrze wyposażonych salach dydaktycznych.
Turystyka i Rekreacja - to interdyscyplinarny kierunek studiów pozwalający na zdobycie wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, społecznych i ekonomicznych, a także nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej skierowany do osób zainteresowanych organizacją przedsięwzięć w zakresie wypoczynku, turystyki i rekreacji. Studia magisterskie realizowane są w Nysie w specjalnościach:

  • Menedżer turystyki międzynarodowej
  • Odnowa biologiczna
  • spa & wellness
  • Planowanie dietetyczne w sporcie
  • turystyce i rekreacji

 

 

KURSY ZAWODOWE TURYSTYCZNE

 

Kursy zawodowe w kształceniu specjalistów z turystyki pełnią niezwykle ważną rolę. To na nich bowiem można się nauczyć być Pilotem czy Przewodnikiem wycieczek. Po Kursie wychowawców wypoczynku można pełnić funkcję opiekuna grup kolonijnych a po kursie kierownika wycieczek można uczestniczyć w wycieczkach szkolnych w charakterze opiekuna uczniów na wycieczkach szkolnych.

Aktualności

Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum została wyłoniona w drodze konkursu do realizacji bezpłatnego projektu grantowego dla nauczycieli pn. „Cyfrowe VADEMECUM nauczyciela w opolskich i dolnośląskich szkołach” w ramach projektu „Lekcja:Enter.

 

Projekt ten będzie realizowany na terenie województw: opolskiego i dolnośląskiego w terminie
od 1 września 2020 do 28 lutego 2022.

 

Więcej informacji na temat projektu

 

www.lekcjaenter.vademecum.nysa.pl

 

 

Atuty ECES Vademecum

Prestiż instytucji szkoleniowej – wysoko notowana przez: jednostki samorządu terytorialnego, instytucje edukacyjne, odbiorców oferty edukacyjnej, wykładowców, partnerów  Więcej

Opinie uczestników studiów:

"Uczelnia godna polecenia. Studia licencjackie i magisterskie - warto spróbować, by stać się lepszym"

Opinie uczestników kursów:

"Interesujące zajęcia, wymiana informacji i doświadczeń; pełne zadowolenie z jakości kształcenia"

Wyróżnienia

     edukacji logo 2020 200  akredytacja KO 

                    Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna

Punkt konsultacyjny w Nysie

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...