Rekrutacja:

 
5
LINK do rekrutacji
 
6
LINK do rekrutacji
 

 

Kontakt

Europejskie Centrum
Edukacyjno-Szkoleniowe "Vademecum”

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

tel. 77 409 04 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy >

Social Media

f  i  yt

Dla dietetyków

 


 

 

Oferta kształcenia dla dietetyków

 

Dietetyk to osoba, która planuje i nadzoruje sporządzanie jadłospisów dla różnych grup ludności. Uczestniczy ona także w różnego rodzaju terapiach związanych z otyłością lub niedożywieniem. Nadzoruje on także metody przygotowywania żywności i potraw a także bierze udział w programach i edukacji społecznej.
Kształcenie osób zajmujących się poradnictwem żywieniowo-dietetycznym, promocją zdrowego stylu życia wymaga interdyscyplinarnego i holistycznego podejścia do człowieka. Wiąże się to z różnymi formami kształcenia, począwszy od studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych czy też w formie uzupełniających wiedzę kursów zawodowych takich jak: Dietetyka i zdrowe żywienie, Podstawy żywienia osób chorych, Podstawy żywienia osób w starszym wieku.

 

 

STUDIA LICENCJACKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

Studia Licencjackie Wyższej Szkoły teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa prowadzone są w Instytucie Promocji Zdrowia w specjalności: Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego, Promocja zdrowia i urody. Studia te prowadzone są w formie 3 letnich studiów licencjackich oraz studiów ze specjalnym programem dla posiadających maturę Absolwentów szkół policealnych o profilu medycznym (realizowane jako indywidualny tok studiów).

 

 

Oferta kształcenia dietetyk

STUDIA MAGISTERSKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

W dniu 25 czerwca 2007 roku Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa W Katowicach oraz Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej podpisały umowę o współpracy w zakresie uzupełniających studiów magisterskich. Dzięki zastosowaniu łączy światłowodowych, które połączyły siedzibę główną GWSH w Katowicach z Nysą zajęcia odbywają się w Nysie w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w bardzo dobrze wyposażonych salach dydaktycznych.
Studia magisterskie realizowane są w Nysie w specjalności: Planowanie dietetyczne w sporcie, turystyce i rekreacji.

 

 

KURSY ZAWODOWE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

Kursy te adresowany jest do osób, które są zainteresowane zdrowym odżywianiem lub chcą związać swą przyszłość zawodową z dietetyką. Kursy dedykowany są osobom, które interesuje racjonalne żywienie i diety bądź są pasjonatami jedzenia, a przy tym chcą poszerzyć swoje kwalifikacje.

Aktualności

Placówka Doskonalenia Nauczycieli Vademecum została wyłoniona w drodze konkursu do realizacji bezpłatnego projektu grantowego dla nauczycieli pn. „Cyfrowe VADEMECUM nauczyciela w opolskich i dolnośląskich szkołach” w ramach projektu „Lekcja:Enter.

 

Projekt ten będzie realizowany na terenie województw: opolskiego i dolnośląskiego w terminie
od 1 września 2020 do 28 lutego 2022.

 

Więcej informacji na temat projektu

 

www.lekcjaenter.vademecum.nysa.pl

 

 

Atuty ECES Vademecum

Prestiż instytucji szkoleniowej – wysoko notowana przez: jednostki samorządu terytorialnego, instytucje edukacyjne, odbiorców oferty edukacyjnej, wykładowców, partnerów  Więcej

Opinie uczestników studiów:

"Interesujące zajęcia, wymiana informacji i doświadczeń; pełne zadowolenie z jakości kształcenia"

Opinie uczestników kursów:

"Uczelnia godna polecenia. Studia licencjackie i magisterskie - warto spróbować, by stać się lepszym"

Wyróżnienia

     edukacji logo 2020 200  akredytacja KO 

                    Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna

Punkt konsultacyjny w Nysie

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...