Kontakt

Europejskie Centrum
Edukacyjno-Szkoleniowe "Vademecum”

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

tel. 77 409 04 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy >

Social Media

f  i  yt

Dla ekonomistów

 

 

Oferta kształcenia dla ekonomistów

 

Rynek pracy XXI wymaga od pracowników ciągłego doskonalenia i kształtowania praktycznych umiejętności. Kompetencje pracowników zmieniają się na przestrzeni lat, stawiając przed osobami czynnymi zawodowo wciąż nowe wyzwania Każdy pracownik czy osoba ubiegająca się o pracę musi być elastyczną i zaoferować to czego oczekuje pracodawca. Musi posiadać nowe umiejętności wiążące się ze zmianami zachodzącymi w strukturach przedsiębiorstw.
Aby sprostać tym wymogom XXI wieku niezbędne jest podnoszenie kompetencji pracowników poprzez różne formy kształcenia i doskonalenia. Mogą to być ekonomiczne studia: licencjackie czy magisterskie. Dużą dawkę wiedzy praktycznej dostarczają także ekonomiczne studia podyplomowe.

 

 

STUDIA MAGISTERSKIE Z ZARZĄDZANIA

 

Dzięki studiom II stopnia z zarządzania otwierasz sobie drogę do stanowisk kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Zarządzanie zasobami ludzkimi lub w placówkach służby zdrowia to kierunki przyszłości. Prowadzone są one w Nysie na mocy umowy podpisanej pomiędzy Górnośląską Wyższą Szkoła Handlową w Katowicach a Europejskim Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym Vademecum w Nysie. Cieszą się one niezmierną popularnością wśród kandydatów na studia dzięki temu iż łączą wiedzę akademicką z wiedzą praktyczną dotyczącą konkretnego kierunku studiów.
PDN Vademecum nie ogranicza się tylko do kształcenia nauczycieli. W swojej ofercie posiada także różne mniejsze formy dokształcające nauczycieli. Są to zarówno formy płatne jak i bezpłatne.

 

 

Studia ekonomiczne w Nysie

STUDIA PODYPLOMOWE DLA EKONOMISTÓW

 

Studia podyplomowe dla ekonomistów kształcą studentów w tak potrzebnych na rynku pracy dziedzinach jak: Kadry i Płace, BHP, Administracji Samorządowej, Rachunkowości i wiele innych.

 

 

KADRY I PŁACE - PRAWO I PRAKTYKA GOSPODARCZA

 

Jednym z często wybieranych kierunków studiów podyplomowych jest: Kadry i Płace - Prawo i Praktyka Gospodarcza. Celem z tych studiów jest: przekazanie słuchaczom specjalistycznej, aktualnej wiedzy z zakresu szeroko rozumianego prawa pracy, w tym szczególnie w obszarze zatrudniania – nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych (takich jak urlopy wypoczynkowe, zwolnienia lekarskie, wypłaty z zysku i premie, abonamenty, dofinansowanie studiów podyplomowych itp.), administrowania funduszem świadczeń pracowniczych, prowadzenia dokumentacji kadrowej, podatkowej, rozliczeń z ZUS i pokrewnych. Absolwent otrzymuje Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych zgodne z wytycznymi określonymi przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

 

NOWOCZESNA ADMINISTRACJA SAMORZĄDOWA

 

A może chcesz dołączyć do grona pracowników samorządowych? Nic trudnego, zacznij studia podyplomowe z nowoczesnej administracji samorządowej. Z uwagi na obserwowany obecnie rosnący zakres zadań samorządów lokalnych znaczna część programu tych studiów poświęcona jest zagadnieniom prawa i postępowania administracyjnego oraz zarządzania finansami publicznymi, zarówno w świetle przepisów procedur administracyjnych jak również przepisów szczególnych (w tym przepisów ustawy prawo zamówień publicznych). Po ukończeniu studiów Absolwenci zyskają wiedzę na temat regulacji prawnych, w tym w zakresie administracji i umiejętność ich stosowania w praktyce.

 

 

SZKOŁA POLICEALNA

 

Policealna Szkoła Zawodowa to atrakcyjna forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki takiej formie kształcenia możesz zdobyć uprawniania w wielu ciekawych zawodach jakich nie oferują inne formy kształcenia. Dodatkowo nauka w PSZ jest wzbogacana dodatkowymi bezpłatnymi szkoleniami poszerzającymi znacznie wiedzę w danym obszarze kształcenia. Tu możesz zdobyć tytuł Technika Administracji czy Technika Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

 

 

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

 

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ) – to nowa forma zdobycia zawodu odpowiednia dla tych wszystkich, którzy chcieliby jak najszybciej zdobyć konkretny zawód, czy też podwyższyć swoje kwalifikacje. Dzięki takiej formie kształcenia na zajęcia przychodzi się głównie po to, aby zdobywać praktyczne umiejętności, teorię można w dużej mierze opanować dzięki wykorzystaniu metod i technik kształcenia na odległość. Tu możesz zdobyć tytuł Technika Administracji czy Technika Rachunkowości.

 

 

KURSY ZAWODOWE EKONOMICZNE

 

Kursy zawodowe to nowa forma podwyższenia swoich kwalifikacji odpowiednia dla tych wszystkich, którzy uważają, że powinni zwiększyć zakres swoje wiedzy w określonych dziedzinach lub dla tych, którzy szukają ciekawego zawodu dla siebie. Po takim kursie możesz stać się specjalistą Kadr i Plac, nauczysz się obsługi kas fiskalnych czy fakturowania.

Nowy partner ECES Vademecum

Nowy partner ECES Vademecum – Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej  jedna z najlepszych uczelni w Polsce już w Nysie.

Miło mi poinformować Państwa, iż do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum dołączyła jedna z najlepszych uczelni w Polsce Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej. Akademia WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 3 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogiki oraz nauki  o bezpieczeństwie. Więcej

Bezpłatne szkolenia Vademecum

ECES Vademecum w dniach od 18-09-2021 do 25-09-2021 zorganizowało Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Vademecum. Inicjatywa ta powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Wśród tematów szkoleń znalazły się tematy, które spotkały się z dużym zainteresowaniem nauczycieli, a także tematy poświęcone rozwojowi osobistemu, marketingowi, ekonomii, zdrowiu czy tez urodzie.

 

Szkolenia TBS spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem odbiorców. Ilość osób biorących udział w szkoleniach w większości szkoleń przekraczała 100 osób. Szkolenia prowadzone były on-line w formie webinariów i opierały się na praktycznej wiedzy ekspertów-wykładowców ECES Vademecum. Więcej

Opinie uczestników studiów:

"Polecam w 100% szkole, szczególnie studia podyplomowe - wykwalifikowana kadra, zajęcia maksymalnie praktyczne:)Oczywiście miłe Panie w dziekanacie i zawsze pomocne;)"

Opinie uczestników kursów:

"Polecam w 100% szkole, szczególnie studia podyplomowe - wykwalifikowana kadra, zajęcia maksymalnie praktyczne:)Oczywiście miłe Panie w dziekanacie i zawsze pomocne;)"

Wyróżnienia

     edukacji-2021-logo-400  akredytacja KO 

                    Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna

Punkt konsultacyjny w Nysie

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...